koupě nového auta

Diskuze o všem jiném kolem, co jinam nepatří

Moderátoři: Petr, Martin

Re: koupě nového auta

Příspěvekod jehovista » 16 srp 2013, 01:21

rady typu jedna baba povedala su najlepšie, čo nevieš?!.. :D :D

ROBi píše:Nečetl jsem celý tehle topic, ale dost jsem se pobavil, to teda jo. Zajímalo by mě, kolik z vás má kolik najeto a jak moc tomu doopravdy rozumíte. Každopádně tohle všechno co jsem četl jsou rady za zlatýho bludišťáka, fakt.

BMW si nekupuj, to sa v NFS dosť kazi.. ;)
jehovista
1:72

Re: koupě nového auta

Příspěvekod ROBi » 25 srp 2013, 16:31

Jojo, BMW se kazi :)))

Je to jednoduche - kazi se kazde auto, pokud je to strep, na ktery nejsou penize a muze to byt i Felicie, nemusi to byt jen BMW. Zadna o tom, ze BMW bude mit servis drazsi, ale pokud clovek slusne vydelava, neni problem to usetvisovat. A pokud na to clovek proste nema, neni zadna ostuda si koupit neco obycejnejsiho. Porad v mych ocich bude mit vetsi "respekt" clovek, co si na to vydelal sam a setri si na servis, nez "mami tati, kup mi beemve".

Prvni auto jsem mel krasnou Felicii 2001 a bylo to super auto, pak uz jsem mel same BMW, postupne drazsi a drazsi, pocinaje e36tkou nekdy pred sesti lety, kdy me stala na tehdejsi pomery moji penezenky astronomickych 65 000 Kc (a to byla jeste v te dobe za hooodne dobrou cenu, tenkrat e36 staly jeste dost pred 100 000 Kc) :) a vse se dalo uzivit a zadne auto jsem nemel vrak a nebo vybydlene. V tom bych se stydel pak jezdit. Je to moje vizitka a najezdim celkem hodne, tak se v tom musim take citit dobre.
BMW modely 1:18
ROBi
1:24

Předchozí

REKLAMA

Zpět na Offtopic