GAZ 67 civilní verze

Galerie hotových modelů armádní techniky, zejména automobilů

GAZ 67 civilní verze

Příspěvekod group b » 05 led 2010, 12:02

Představuji civilní úpravu vojenského ruského gazíku.
Základní info :
Měřítko 1:35
výrobce AR Moldavia
úpravy modelu :
původní, vojenská verze upravena na stroj používaný v roce 1945 Geologickou společností.

Interier - odstraněna zadní sedačka, nahrazena vyvýšenou kulatou a motorem kompresoru, na bocích zadního prostoru přidán vzdušník s ovládáním,kanistry a nádoba na vodu.

exterier - přesunuta rezerva ze zadku na bok u spolujezdce, doplněn závěs pro vrtací zažízení s aretací a táhlem.
Vyrobeno vrtací zařízení, napojení na model a pomocí panceřových hadic ke vzdušníku.Přidáno elektrické monitorovací zařízení na zadek auta.

Barvy - původně celozelený stroj doplněn o červenou , polepy Geologie, výsledek přejet černým patinátorem a rozleštěn suchým štětcem.
Po přilepení na podložku doplnění zašpinění na kolech pomocí hnědého patinátoru.

A zde máte výsledek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
http://modely-32.webgarden.cz/ - stránky o mých modelech + odkazy na všechny mé ostatní www
group b
Člen scalecars

Re: GAZ 67 civilní verze

Příspěvekod gedash » 05 led 2010, 12:07

nápad velmi zajímavej ;) :) provedení už slabší.. zdá se mi grupíku, že poslední dobou prdíš na čistotu stavby.. co třeba ty dělící roviny na kanystrech? :o
a fotky jsou taky dost mizerný... vypadá to, jako by si to měl celý chlupatý, ale to nevím, páč ty fotky hodně zkreslujou :no:
gedash
Člen scalecars

Příspěvekod Perveka » 05 led 2010, 14:18

Mna sa to páči a u modelu treba brať v úvahu aj to, že je maličký, niektoré chyby, ktoré foťák zvýraznil sa stratia pri pohľade, celkovo výborný nápad, vidieť, že si niekto dá aj záležať na celkovom výraze modelu :)
Som závislý na autách, priznávam, no liečbu odkladám...
Perveka
1:72

Příspěvekod gedash » 05 led 2010, 14:51

Co je maličkýho na pětatřicetině? Naopak, protože už je to sakra zkušený a dobrý modelář, tak takovéto začátečnické chyby by vůbec neměl dopustit.. protože nápad se mi líbí opravdu moc, ale zpracování je prostě odfláknutý :no:
gedash
Člen scalecars

Příspěvekod M!chaL » 05 led 2010, 17:02

mě se to docela začíná líbyt :)
Obrázek
M!chaL
1:12

Příspěvekod group b » 05 led 2010, 22:14

Gedash díky za kritiku, je pravdou, že to co vidíš já prostě nevidím ani s brejlema. Teda kanistry jsem někde našel, a co se fotek týká, lepší udělat neumím :oops: No, lepší už to nebude , spíš horší. :no:
http://modely-32.webgarden.cz/ - stránky o mých modelech + odkazy na všechny mé ostatní www
group b
Člen scalecars

Příspěvekod Joseph » 05 led 2010, 22:39

Vypadá to velmi dobře, nápad skvělý, šifry nabku taky :P Jen jeto namůj vkus moc čisté, zašpinil bych aspn více dezén pneu a disky, když už ne karoserii.
Gedash má pravdu, ale hold člověk když stárne tak mu i sebevětší dioptrie nepomohou, aby viděl na 100%. Škoda toho, že to není udělaný jak tvé předešlé modely, ty byly velice špičkové.
Obrázek>>>flickr ԅ(ˆ⌣ˆԅ)
Joseph
Moderátor

Příspěvekod group b » 05 led 2010, 22:56

kola jsou vzatý nějprve černou, pak hnědým patinátorem, foťák mi to nebere, nebo spíš bere jinak než oko :oops:
group b
Člen scalecars

REKLAMA

Zpět na Modely automobilů použitých v armádě