Cadillac Eldorado BIARRITZ 1957 1:32

Všechny modely značek aut, které jsou vyrobené za velkou louží

Moderátor: WjeteF

Cadillac Eldorado BIARRITZ 1957 1:32

Příspěvekod MrFranklyn » 14 úno 2013, 07:54

Zdravím,
Cadillac Elorado BIARRITZ 1957. Měřítko 1:32 výrobce SOLIDO. Model má na délku 13cm. A byl vyroben v roce 1984. Barvu jsem vybral černou metalízu, škoda jen, že nemám bezbarvý lak. Interiér jsem udělal červenočerný. Kožené sedačky jsou muj první pokus - podle toho to taky vypadá :P :P . Na karoserii jsem nějaké extra úpravy nedělal, chtěl jsem zachovat originalitu. Akorát jsem upiloval takové "výstupky" nad přednímy světlomety - po nalakování by asi nevypadali pěkně. Motor původní akorat jsem nalakoval hlavy válců. Chromy taktéž oživené. Model není snížený - jak jsem uved výše, chci zachovat originalitu. Mám v plánu k autu udělat zátiší ve stylu Route 66 ale to je hudba budoucnosti :) :) Je to můj druhý model takže jsou tam ještě nějaké mouchy. :) ;) .
Poprosím o nějaké komentíky ;) s radami pro příště.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
MrFranklyn
1:87

Re: Cadillac Eldorado BIARRITZ 1957 1:32

Příspěvekod MildaS » 15 úno 2013, 21:30

Když vezmu v úvahu, že to je tvůj druhý model, tak to ujde :) Chválím decentní úpravy

Nějaký ty rady všeobecně:
-hrany sklíček světel obtáhni černou, světla dostanou trochu víc "hloubky" a je to hezčí
-kůže je zajímavej nápad, ale použil bych ji možná na 1:18, nebo 1:10. Na tohle měřítko je hodně silná

Něco ke caddymu:
-lak mu hodně chybí - tohle auto se podle mě má lesknout jak zrcadlo :)
-sedačky bys mohl zezadu zatmelit, aby nebyly děravý
-znak na kapotě a víku kufru a kliky bych možná naštětečkoval stříbrnou (nemá mít biarritz zlaté znaky?)
MildaS
1:18

Re: Cadillac Eldorado BIARRITZ 1957 1:32

Příspěvekod MrFranklyn » 15 úno 2013, 21:39

Sevším cos napsal souhlasím ale ten znak cadillac sem se bál naštětečkovat že to zkazím.:D tak sem to raděj nedělal
Tu kůži sem si chtěl vyzkoušet..tak sem to zkkusil.:D
Lak doma nemám a nechtělo se mi kupovat nový protože sem dělal z toho co mám doma. Maš pravdu tyhle káry se musí pořádně lesknout.:) Díky za koment.:)
MrFranklyn
1:87

REKLAMA

Zpět na American Scene