Saimonova zbierka str.4 - Lotus Exige S1

Galerie vyráběných modelů měřítkek 1:18, ale i 1:12 a větších.

Re: Saimonova zbierka str.3 - GT86, Esprit V8, NSX-R, GT-R (

Příspěvekod Saimon » 17 pro 2015, 14:52

mikum píše:hmmm "GODZILLA - CULT CLASSIC JDM" ;) Perfektni auto aj model, gratulace :thumbup1:

Vďaka ;) Z new-age Skylinov je R32 určite ten, ktorý by som si vybral ak by som si mohol iba jeden :D Ale "cult classic godzilla" sa tu časom objaví tiež... :whistling:
Saimon
1:12

Re: Saimonova zbierka str.4 - Lotus Exige S1

Příspěvekod Saimon » 17 bře 2016, 21:28

Ahojte :)

Tak už aj ja mám prvý rezinový model :) Prišiel mi niekedy začiatkom decembra, ale až dnes bolo celkom pekne a dalo sa čo-to nafotiť. Ako určite viete, je to Lotus Exige S1 od GT-Spirit a v zásade mu až na drobnosti nie je čo vytknúť, jedno ale áno a to že je neotvárací :) Je to naozaj škoda, pretože aj keď to z fotiek nevidno, ak presvietite zadné tmavé sklo dostatočne silným svetlom, je tam ukrytý veľmi slušný náznak VHPD K-series motora. Je to tiež dôvod prečo sa mi nepodarilo urobiť nijakú slušnú fotku interiéru, čo je obzvlášť mrzuté, ale čo sa dá robiť :)

Dúfam, že sa vám bude páčiť ;)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Saimon

Příspěvekod mikum » 18 bře 2016, 19:48

se nam tu najednou roztrh pytel s resinovymi modely....Lukas, Roman, ted Ty, trebas se brzy prida i Adam ;) kazdopadne krasny model a samozrejme gratulace k nemu
mikum
1:24

Příspěvekod Saimon » 24 bře 2016, 11:11

To áno, asi každý kto bol zo začiatku voči rezinom odmeraný už aspoň jeden má :D Adam sa nám nejako odmlčal, dúfam, že sa prebudí a uvidíme ďalšie pekné Alfy :) A ďakujem ;)
Saimon

Příspěvekod Tutor » 29 bře 2016, 01:43

Moc pěkný :)
Tutor
Tutor
1:87

Příspěvekod Budik » 31 bře 2016, 19:23

Gratuluji k prvnímu resinu, tak už je máme všichni :) Taky jsem se držel, ale když vyšlo Coupé 20VT od Otta... :D
Tyhle malý anglický potvory mám rád (což jsem tu asi už někde psal) a model vypadá velmi povedeně. Škoda toho neotevíracího resinu, ale co nám zbývá, že :mrgreen:
Jinak k tomu mému odmlčení, jak si psal. Modely musely teď trochu počkat, neboť jsem kupoval něco jiného. Ale už mam velkou chuť nějakej pořídit, tak určitě zase něco přibyde :)
Budik
1:24

Příspěvekod Saimon » 01 dub 2016, 07:48

Tutor píše:Moc pěkný :)

Vďaka ;)

Budik píše:Gratuluji k prvnímu resinu, tak už je máme všichni :) Taky jsem se držel, ale když vyšlo Coupé 20VT od Otta... :D
Tyhle malý anglický potvory mám rád (což jsem tu asi už někde psal) a model vypadá velmi povedeně. Škoda toho neotevíracího resinu, ale co nám zbývá, že :mrgreen:
Jinak k tomu mému odmlčení, jak si psal. Modely musely teď trochu počkat, neboť jsem kupoval něco jiného. Ale už mam velkou chuť nějakej pořídit, tak určitě zase něco přibyde :)

Ďakujem :) To Coupé si pamätám, bolo krásne, ešte v tej modrej :whistling: No zostáva nám presviedčať výrobcov aby začali robiť reziny otváracie :D Hlavne v takýchto prípadoch keď tam tie detaily sú, len sa k nim človek nemôže "dostať" :)
Jasné, to chápem, všetci máme aj dôležitejšie veci :) Super, teším sa a som zvedavý čo to bude 8-)
Saimon

Předchozí

REKLAMA

Zpět na 1:18