ATZ - 5 1:72

Rozpracované modely nákladních aut a těžké techniky

ATZ - 5 1:72

Příspěvekod Slotman » 06 dub 2009, 20:36

V rámci soutěže Micro world jsem začal stavět tento model. Jedná se sice o vojenský vůz, ale stavím jej ve verzi tankovacího letištního vozidla, proto jsem jej umístil zde.

Obrázek

Začal jsem model kompletovat, jelikož nemám stříkací pistoli, rozhodl jsem se pro postup slepení a následného vybarvení dílů na postaveném modelu. Zde jsou první fotografie z mé tvorby :oops:

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Slotman
1:43

Re: ATZ - 5 1:72

Příspěvekod group b » 06 dub 2009, 22:06

hele nekopíruj, takto to dělám většinou já. A pak nabarvím jen to, co je vidět :oops: Proto mi to tak jde ;)
http://modely-32.webgarden.cz/ - stránky o mých modelech + odkazy na všechny mé ostatní www
group b
Člen scalecars

Příspěvekod Slotman » 07 dub 2009, 20:56

Jen ve velké rychlosti, za pár minut musím pryč.
Natřel jsem podvozek a pokusil se znázornit pohon jinou barvou. Karoserie bude červená. Je natřena lesklou barvou a na ní použita stará technologie přetření tuhou. Po sestavení celého modelu přijdou ještě nějaké úpravičky pomocí zmatnění, špíny atd. To budou prvopokusy, tak držte palce.

Podvozek, kola jsou zatím jen nasazená !
Obrázek

Obrázek

Karoserie

Obrázek

Zkusmo sesazené

Obrázek
Slotman
1:43

Příspěvekod gedash » 07 dub 2009, 22:01

ahoj, tak jsem se teď dva dny flákala na školení a koukám, konečně něco v náklaďákách. Snažíš se a to se cení. ;) Zbytečně ale nepospíchej, třeba nabarvit se to dá určitě lépe. Hlavně si dej pozor na přetahování třeba u té stříbrné. Lepší víc naředěná barva ve více dobře proschlých vrstvách :) Taky jsem začínala barvením štětcem, tak vím, jak to bylo obtížné :D
gedash
Člen scalecars

Příspěvekod group b » 07 dub 2009, 22:10

jo, to gedash nekecá, já taky začínal štětcem, pak jsem modely dělal štětcem a teď je dělám štětcem :scared: Mám sice pistoli, ale než jí vytáhnu, položím folii a pak zase všechno uklidit, no, zlatej štětec.
Jo a na drobný detaily používám tenkej drátek místo štětce, drží líp tvar ;)

Ale řekl bych, že je to stejně jedno, jestliže je to auto ruský, tak by stajně mělo vypadat jako polovrak, pak to máš nabarvený až moc krásně, jenže ty odřeniny , šmouhy, rez atd se dělají ještě hůř než čistý model. Tak uvidíme.
http://modely-32.webgarden.cz/ - stránky o mých modelech + odkazy na všechny mé ostatní www
group b
Člen scalecars

Příspěvekod Hy.accy » 18 dub 2009, 16:31

Parádní stroj :) už mi tam chybí jen hadice majáky a bílý pruh :D
Hy.accy
Člen scalecars

REKLAMA

Zpět na Modely nákladních aut a těžké techniky