La France AMT či Trumpeter?

Rozpracované modely nákladních aut a těžké techniky

AMT
6
33%
Trumpeter
12
67%

Celkem hlasů : 18

Příspěvekod gedash » 12 říj 2009, 18:40

Ahoj, tak Büssing už je prakticky hotový, jen dodělám vlek a mám chuť na jednu z těhle krásek.. prostě čistou stavbu, pořádnou velkou leštěnku.. ale nějak si nemůžu vybrat.. Eagle od Trumpeteru je samozřejmě kvalitněji zpracovaná, včetně vložených leptů.. ta druhá starší od AMT zas pořádná výzva(kvalita nic moc)a zároveň miluju starou klasiku.. prostě líbí se mi moc obě, stavět chci ale teď samozřejmě jen jednu.. a tak výběr bude na vás.. budu moc ráda, když mi hlasováním dáte najevo, který model je vám bližší.. díky za pomoc při výběru :D
Samozřejmě vděčná budu i za jakékoliv detailnější fotky :oops:
Obrázek
Obrázek
gedash
Člen scalecars

Re: La France AMT či Trumpeter?

Příspěvekod Hy.accy » 12 říj 2009, 20:02

Tatru!! :D hlasuju pro leFrance, jednak se mi tenhle stroj hrozně líbí a jednak uvažuju o jeho koupi tak chci vidět jak to sedí a vypadá :) Reálná předloha odvádí svou práce u dobrovolných hasičů ve městě COLLEGE PARK.
Přeji mnoho štěstí při stavbě :)
Hy.accy
Člen scalecars

Příspěvekod group b » 12 říj 2009, 20:47

AMT, to vypadá alespoň jako auto, navíc miluji výzvy
http://modely-32.webgarden.cz/ - stránky o mých modelech + odkazy na všechny mé ostatní www
group b
Člen scalecars

Příspěvekod Maverick117 » 13 říj 2009, 13:35

Asi Trumpeter aj keď sa bojím že obe stavebnice budú na tom dosť biedne čo sa týka kvality. Neviem teda ako Trumpeter z tým skúsenosti nemám ale u AMT radšej o kvalite pomlčím (pre nich je kvalita cudzí pojem :lol: )
Obrázek
Patrím do "klubu" víkendových modelárov...
Maverick117
1:24

Příspěvekod gedash » 13 říj 2009, 13:49

Jako nevím, jak budou díly shodné s předlohou.. to teď neposoudím, ale co jsem pasovala díly na sucho, tak sedí dobře, i kvalita výlisků je dobrá.. on trumpeter ač čínská firma nemá špatné modely.. AMT, to je kapitola sama pro sebe.. :mrgreen:
ale vitríňák z něj snad vyrobím
OK, jdu do Trumpetera a ten druhej model si nechám pak na srovnání kvality :mrgreen: z toho je opravdu potřeba sochat a já mám spíš náladu poskládat nastříkat a šoupnout do vitríny :mrgreen: :whistling:
po tom Büssingu jsem vol'ako vyšťavená :lol:
gedash
Člen scalecars

REKLAMA

Zpět na Modely nákladních aut a těžké techniky